שייט בכנרת וספורט ימי אקולוגי שומר שבת

קצת עלי

זהר בן גיגי אבא יזם ואוהב את הים

שלום שמי זהר בן גיגי בשנת 2011 הקמתי את המיזם שייט בכנרת הבאתי לכנרת את יאכטת המפרש הראשונה בכנרת ממפעלי בנטו בצרפת.  לאחר קריירה של 10 שנים בהם עבדתי כסקיפר המפעיל הפלגות לתיירים באוקיינוס ההודי ובים התיכון.
ב 2017 חברתי ל2 שותפים עסקיים קפטן דייויד שהביא סירות אקולוגיות עם מנוע חשמלי. ולקפטן שי המוציא שייט למקורות הירדן ויחד אנו מוציאים הפלגות וחבילות של תיירות אקולוגית באזור. וממשיכים להפיק חוויות מרגשות של מפגש עם הטבע הפראי של הכנרת.

אני מאמין

למה הקמתי את המיזם?

לאפשר לכמה שיותר אנשים הזדמנות לחוויה של מפגש עם העצמי האמתי שלהם ומפגש קרוב עם האנשים היקרים להם, אהובים, משפחה וחברים. שעה בה ישכחו מרצונות הסרק ועיסוקי העולם לשעה שעתיים ויתחברו לנשמה. 

המרכיב הסודי

המים עושים אנשים טובים יותר ועולם טוב יותר לא סתם אנחנו טובלים במים כדי להיטהר. רבי שלמה קרליבך מספר שהמים לא נבראו בזמן בריאת העולם, מקורם בזמן שבין "קודם הבריאה" לבין זמן "לאחר הבריאה". המים הם מעבר למימד הזמן והמקום ומאפשרים לנו לחזור לטהרה להיות פתוח, פתוח לקבל. לקוחות רבים יורדים מהסירה עם לב פתוח ואוהב והם לוקחים הרושם שקיבלו הביתה וחולקים את זה עם המשפחה שלהם. זו התרומה שלנו לעולם טוב יותר. 

החזון

להוביל את קידום התיירות האקולוגית בכנרת להפיק עבור לקוחותינו באמצעות הפלגות וחוויות מרגשות של מפגש עם הטבע של ארץ ישראל בחופים הצפון מערביים של הכנרת. 

ערכים

מאז 2003 אני עסק בתיירות שייט, יש לי זכות גדולה להיות על סירה לצד אנשים באירועים מרגשים וחשובים בחיים שלהם. זה מרגש אותי כל פעם מחדש

התחלתי בכנרת במיזם פורץ דרך בתחום תיירות השייט האקולוגי כאשר הבאתי יאכטה מפרשית ב 2011 אני מרגיש שליחות לקדם את השייט האקולוגי בכנרת למען כנרת נקייה יותר.

בין לקוחותינו

ברוכים הבאים לסיפון

מתכננים יום כיף ?
בואו לכנרת !