שייט ואטרקציות מיוחדות למשפחות זוגות וקבוצות בכנרת ⛵

שייט בכנרת וספורט ימי אקולוגי שומר שבת

אודות

שייט בכנרת

שלום שמי זהר בן גיגי בשנת 2011 הקמתי את המיזם שייט בכנרת הבאתי לכנרת את יאכטת המפרש הראשונה בכנרת ממפעלי בנטו בצרפת.  לאחר קריירה של 10 שנים בהם עבדתי כסקיפר המפעיל הפלגות לתיירים באוקיינוס ההודי ובים התיכון.
ב 2017 חברתי ל2 שותפים עסקיים קפטן דייויד שהביא סירות אקולוגיות עם מנוע חשמלי. ולקפטן שי המוציא שייט למקורות הירדן ויחד אנו מוציאים הפלגות וחבילות של תיירות אקולוגית באזור. וממשיכים להפיק חוויות מרגשות של מפגש עם הטבע הפראי של הכנרת. 

אני מאמין

למה הקמתי את המיזם?

לאפשר לכמה שיותר אנשים הזדמנות לחוויה של מפגש עם העצמי האמתי שלהם ומפגש קרוב עם האנשים היקרים להם, אהובים, משפחה וחברים. שעה בה ישכחו מרצונות הסרק ועיסוקי העולם לשעה שעתיים ויתחברו לנשמה. 

המרכיב הסודי לחוויה שלנו

המים עושים אנשים טובים יותר ועולם טוב יותר לא סתם אנחנו טובלים במים כדי להיטהר. רבי שלמה קרליבך מספר שהמים לא נבראו בזמן בריאת העולם, מקורם בזמן שבין "קודם הבריאה" לבין זמן "לאחר הבריאה". המים הם מעבר למימד הזמן והמקום ומאפשרים לנו לחזור לטהרה להיות פתוח, פתוח לקבל. לקוחות רבים יורדים מהסירה עם לב פתוח ואוהב והם לוקחים הרושם שקיבלו הביתה וחולקים את זה עם המשפחה שלהם. זו התרומה שלנו לעולם טוב יותר. 

החזון שלנו

להוביל את קידום התיירות האקולוגית בכנרת להפיק עבור לקוחותינו באמצעות הפלגות וחוויות מרגשות של מפגש עם הטבע של ארץ ישראל בחופים הצפון מערביים של הכנרת. 

ערכים

בין לקוחותינו

המלצות מהרשת

roseadraneda
roseadranedaBoating in the middle of Galilee
קרא עוד
We rented a boat ( we were 45 people ) which was big and the right size for our group. The waters were quiet and it was very memorable in the sense that this is where Jesus walked on water and calmed the seas on one occasion. It was a very sobering for our church group to be in this place. The boat itself was clean and the boatmen were selling a few stuff like maps and pictures and other mementoes. They had stones from the Sea that they turned into pendants for necklaces which I bought cuz they looked cool.
הקודם
הבא

ברוכים הבאים לסיפון

מתכננים יום כיף ? בואו לכנרת !